44.90  Kup teraz

Żeby wygrać, trzeba grać

„Żeby wygrać, trzeba grać. Rak piersi" to poruszający zapis osobistych zmagań z rakiem piersi. To także potężna dawka wiedzy na temat choroby nowotworowej. Autorka przeprowadza czytelniczkę przez cały proces: od diagnozy do wyzdrowienia. Profilaktyka, styl życia, prawidłowa dieta, aktywność fizyczna. Dowiedz się, co zrobić, by zmniejszyć ryzyko raka piersi. A jeśli już się pojawi – jak, nie tracąc nadziei, wygrać grę o najwyższą stawkę.

Czytaj więcej
44.90  Kup teraz

Możesz jeść wszystko! Zdrowe odżywianie. Fakty i mity

Kobiety marzą o dwóch rzeczach: najadać się i nie tyć :) Ja nie jestem w tej kwestii żadnym wyjątkiem. Uwielbiam jeść, na punkcie jedzenia mam małą obsesję – nieustannie zastanawiam się, co zjem, kiedy zjem i ile zjem. Dlatego właśnie napisałam tę książkę.

Czytaj więcej
39.90  Kup teraz

Jedz, ćwicz, chudnij. I nie poddawaj się!

Nie znam ani jednej kobiety, która nie chciałaby schudnąć. Bez względu na to, ile waży i jak wygląda. Nie znam też ani jednej, która przynajmniej raz w życiu, od poniedziałku nie przechodziła na dietę i nie zaczynała ćwiczyć. :-) Ja też odchudzałam się niezliczoną ilość razy. Niezliczoną też ilość razy zaczynałam ćwiczyć, bo… zbliżały się wakacje, zaczął się nowy rok, ulubione dżinsy robiły się za ciasne… Zawsze był jakiś inny powód. Tak naprawdę jednak za każdym razem ten sam: chodziło o trwałą zmianę – pozbycie się kilku kilogramów raz na zawsze, a nie na miesiąc czy dwa.

Czytaj więcej