Moove

Sycylia 22-29 sierpnia Pomysł na aktywne wakacje

Aldona Sosnowska Aldona Sosnowska
15 lipca 2020

Region Trapani w zachodniej części Sycylii i znajdujący się tutaj Rezerwat Przyrody Zingaro to idealne miejsce wypoczynku. Blisko natury, z dala od obleganych przez turystów popularnych włoskich miejscowości. Wypoczynek tutaj pozwala całkowicie oderwać się od codzienności. Poranne treningi biegowe malowniczymi trasami, joga o zachodzie słońca, krystalicznie czyste morze, lokalne jedzenie i wyjątkowa atmosfera – wakacje marzeń!

Treningi prowadzą trenerzy z dużym doświadczeniem i osiągnięciami sportowymi. Zajęcia są ukierunkowane m.in. na poprawę kondycji, siły i techniki biegu. Zostały ułożone tak, by dawały możliwość wspólnego trenowania osobom na różnych poziomach zaawansowania, również początkującym oraz takim, które chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem.

Oferta obejmuje: transfer z/na lotnisko, 7 noclegów w apartamentach w centrum Trapani, 3 posiłki dziennie, 2 treningi dziennie: rano biegowy, a wieczorem uzupełniający – ogólnorozwojowy lub joga (do wyboru). Dla chętnych, opcjonalnie: trening na obszarze Rezerwatu Przyrody Zingaro, a także rejs katamaranem i nurkowanie.

Cena 999 euro/za osobę uczestniczącą w treningach oraz 750 euro/za osobę towarzyszącą.

Zgłoszenia:
arek@noa.run oraz teamspirit@onet.eu

Uwaga! Ponieważ wyjazd jest kameralny i liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa jest wpłata pełnej kwoty w euro do dnia 10 sierpnia 2020 r. Możliwa jest rezerwacja – w tym przypadku należy wnieść opłatę w wysokości 100 euro do 2 sierpnia 2020 r.

Kontakt: tel. +48 607 550 022, +48 790 600 328

Przelot i ubezpieczenie (obowiązkowe) uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.


Współpraca