dr Anna Telenga

Lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, specjalista chorób wewnętrznych. Zajmuje się medycyną prewencyjną oraz nieinwazyjnym leczeniem otyłości.

W 2006 r. ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2016 r. uzyskała tytuł Specjalisty chorób wewnętrznych. Jest  również absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, w której uzyskała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

W swojej praktyce wykorzystuje doświadczenie zdobyte w dziedzinie chorób wewnętrznych, zwracając szczególną uwagę na profilaktykę chorób cywilizacyjnych, w tym otyłości i insulinooporności. Swoje zainteresowania kieruje również w stronę medycyny przeciwstarzeniowej – specjalizuje się przede wszystkim w rewitalizacji skóry (mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, dermapen, nici) oraz modelowaniu twarzy z zastosowaniem preparatów kwasu hialuronowego. Zajmuje się także leczeniem otyłości miejscowej przy zastosowaniu m.in takich metod jak lipoliza iniekcyjna (Aqualyx).

Zawodowo związana jest z kliniką Sensuel w Łodzi oraz Kliniką Dr Huczek i dr Wanat w Józefosławiu.

W codziennej pracy kieruje się zasadą, że tak samo ważne są zarówno zdrowie, jak i uroda.